ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۶ و پنج شنبه ۸ الی ۱۴
پشتیبانی: ۳۴۴۶ ۵۳۵ ۹۳۷
شماره تماس: ۳۶۲۷۳۶۹۱-۳۶۲۸۱۵۱۱
Image

مدارک صادره از دانشگاه آزاد اسلامی

ریزنمرات و دانشنامه های صادره از یکی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تا قبل از 1388/11/01، در مرحله اول بایستی دارای مهر و امضاهای معتبر امور فارغ التحصیلان یا معاونت دانشجویی و رئیس واحد دانشگاهی باشند. پس از اینکه این مدارک از نظر مهر و امضاهای مورد نیاز تکمیل گردیدند، به شخص تحویل داده می شوند. این مدارک جهت استفاده در ایران رسمیت دارند ولی در صورتی که شخص قصد خروج از کشور و ترجمه مدارک را داشته باشد، این مدارک بایستی توسط شخص، اقوام درجه یک یا وکیل قانونی وی (دارالترجمه مورد نظر و یا هر فرد دیگری که دارای وکالت قانونی تنظیم شده در دفتر اسناد رسمی از سوی شخص باشد) به تایید مدیر کل امور فارغ التحصیلان در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برسند و یک مهر با مضمون «ترجمه این مدرک بلا مانع است» توسط سازمان مرکزی بر روی مدارک درج می شود که پس از انجام این مرحله مدارک کامل و قابل ترجمه رسمی می باشند.

دانشنامه هایی که از تاریخ 1388/11/01 به بعد صادر شده است و دارای هولوگرام سازمان مرکزی و شماره و تاریخ تاییدیه می باشند،‌ نیاز به تأیید ندارند ولی ریز نمرات آنها بایستی به تایید سازمان مرکزی برسند که برای تأیید ریز نمرات تنظیم وکالت قانونی نیاز می باشد.

گفتنی است که مدارک مربوط به رشته های تحصیلی زیرمجموعه پزشکی لازم است قبل از ترجمه به تأیید معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی برسند و مهری با مضمون «ترجمه این مدرک و تأیید آن توسط وزارت امور خارجه بلامانع می باشد» پشت مدارک درج شود.

 کارنامه های صادره از اداره آموزش واحد های دانشگاه، جهت ترجمه رسمی معتبر نمی باشند.

 

جهت تأیید ترجمه مدارک مربوط به دانشگاه آزاد لازم است استعلام مدارک از سایت https://estelam.msrt.ir/ گرفته شود. برای این کار، اطلاعات صفحه اول شناسنامه فرد نیاز است. پس از تکمیل فرم مربوطه کدی به شماره صاحب مدرک ارسال میشود که با وارد کردن این کد، امکان گرفتن استعلام فراهم میشود.

 

 آدرس سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی: تهران، بزرگراه ستاری شمالی، میدان دانشگاه، بلوار شهدای حصارک 

 

پرسشها و نظرات خود را به آدرس adib.otc@gmail.com با ما در میان گذارید.

شیرازـ خیابان عفیف آباد ـ دارالترجمه رسمی ادیب 07136281511 و 07136273691 و 09375353446

منتظر اطلاعات بعدی ما باشید.