ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۶ و پنج شنبه ۸ الی ۱۴
پشتیبانی: ۳۴۴۶ ۵۳۵ ۹۳۷
شماره تماس: ۳۶۲۷۳۶۹۱-۳۶۲۸۱۵۱۱
Image
Image
زماني كه دفترمان را با تلاش بسيار و پشت سر گذاشتن موانع زياد و گاهي دلسرد كننده تأسيس كرديم، به دستيابي به موفقيتيمان اطمينان داشتيم اما تصور نمي كرديم كه لطف و همراهي شما عزيزان راه رسيدن به موفقيت را تا این اندازه براي ما هموار سازد. امروز بسياري از شما عزيزان دارالترجمه رسمي اديب را به خوبي مي شناسيد و بسياري ديگر از سر لطف و محبتي كه به ما مبذول داشته و داريد ما را به دوستان و آشنايان خود نيز معرفي مي نماييد و همواره در راهي كه در پيش گرفته ايم ياريگرمان بوده و هستيد. تلاش دارالترجمه رسمي اديب جلب رضايت شما و آرزوي سربلندي و موفقيت شماست.
 
Image
 دارالترجمه رسمي اديب در تاريخ 1387/11/23 با همكاري خانم هاجر سعيد ، مترجم رسمي قوه قضاييه شيراز به شماره پروانه 946، صادره از اداره كل امور مترجمان رسمي قوه قضائیه و خانم سلمه رضائی آغاز به كار كرد . مديريت دارالترجمه و پرسنل شفيق و هميشه همراه آن همواره كوشيده اند تا با ارائه هر چه بيشتر و بهتر خدمات به شما مشتريان گرامي شما را در رسيدن به اهدافتان ياري نمايند.
اين دارالترجمه قضاوت در خصوص دقت ترجمه ، ارتباط با مشتري، زمان تحويل مدارك و ارائه بهترين خدمات را به عهده شما مشتريان گرامي گذاشته است.
لطفاً هر گونه پيشنهاد يا انتقاد خود در ارائه دهي خدمات را از طريق اين سايت با ما در ميان بگذاريد يا به آدرس اينترنتي ما adib.otc@gmail.com يا info@adibotc.com پست نماييد.
زهرا زارع
زهرا زارعمتصدی امور دفتری بخش انگلیسی
مهشید آقائی
مهشید آقائیمترجم انگلیسی
ندا عضدی
ندا عضدیمتصدی امور انگلیسی و غیرانگلیسی
فاطمه پور حسنی
فاطمه پور حسنی مترجم انگلیسی
سلمه رضائی
سلمه رضائی مدیرمسئول
مژده دهقان
مژده دهقانمترجم انگلیسی
هاجر سعید
هاجر سعیدمترجم رسمی زبان انگلیسی
الهام مشکین دهبیدی
الهام مشکین دهبیدیمتصدی امور دفتری و دادگستری
تماس با ما

شیراز، ابتدای خیابان عفیف آباد ، حدفاصل
کوچه ۳ و ۵ جنب بیمارستان میر، ساختمان
۱۰۱ ، طبقه دوم

تلفن:         ۰۷۱۳۶۲۸۱۵۱۱
تلفکس:     ۰۷۱۳۶۲۷۳۶۹۱ 
مشاوره:  ۰۹۳۷۵۳۵۳۴۴۶
ایمیل:  info@adibotc.com
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه دارالترجمه ادیب است.

میزبانی و طراحی توسط ریتاهاست